DİYARKENT GEZİ
DİYARKENT GEZİ
  1. Ana Sayfa
  2. >
  3. Tur
  4. >
  5. Uçaklı Ege ve Akdeniz Turu - 6 GECE 7 GÜN KONAKLAMALI TUR

Uçaklı Ege ve Akdeniz Turu - 6 GECE 7 GÜN KONAKLAMALI TUR

0 Yorum
Diyarbakır Kalkışlı

Tur Detayları

Süre:
7 Gün
Tur Tipi:
Yurt İçi Turlar

Genel Bakış

UÇAKLI EGE VE AKDENİZ TURU - 6 GECE 7 GÜN KONAKLAMALI TUR

▶️ TURUMUZDA KATILAN MİSAFİRLERİMİZE PROFESYONEL TUR REHBERİ EŞLİK EDECEKTİR

▶️ GÜVENİLİR ÖDEME SEÇENEKLERİ

▶️ TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI


GEZİLECEK YERLER


1.Gün
▶️ Çeşme Kalesi
▶️ Haralambos Kilisesi
▶️ Alaçatı

 

2.Gün
▶️ Eski Rum Köyü
▶️ Şarap Evi
▶️ Bodrum Kalesi

 

3.Gün
▶️ Dalyan
▶️ Sultaniye Kaplıcaları
▶️ Çamur Banyosu
▶️ İztuzu Plajı

 

4.Gün
▶️ Gökova Seyir Terası
▶️ Akyaka
▶️ Azmak Nehiri Tekne Turu
▶️ Gece Kulubü (İsteğe Bağlı)

 

5.Gün
▶️ Marmaris
▶️ Akvaryum Koyu
▶️ Kadırga Koyu
▶️ Çiftlik Koyu
▶️ Gebe Kilisesi
▶️ Korsan Mağarası
▶️ Gece Kulubü (İsteğe Bağlı)

 

6.Gün
▶️ Fethiye
▶️ Ölüdeniz
▶️ Bayraklı Plajı
▶️ Saklıkent Kanyonu
▶️ Yamaç Paraşütü (İsteğe Bağlı)


7.Gün
▶️ Manavgat
▶️ Köprülü Kanyonu (Rafting)
▶️ Düden Şelalesi

 

Ekstra Aktiviteler
▶️ Tekne Turu
▶️ Rafting
▶️ Gece Klübü
▶️ Yamaç Paraşütü

⚠️ Rezervasyon Esnasında Kapora Ödemesi Yapılacaksa Tur Ücretinin Yarısı Yapılmalıdır.
⚠️ Kalan Ödeme Tur Gününden 3 Hafta Öncesinden Ödenmiş Olması Gerekmektedir.
⚠️ İptal - Erteleme Durumlarında Tur Gününden 3 Hafta Önce Bilgi Verilmelidir Aksi Halde İptal - Erteleme ve Ücret İadesi Sağlanmayacaktır.

 

TARİHLER

15 Haziran

17 Haziran 

01 Temmuz

08 Temmuz

15 Temmuz

22 Temmuz

29 Temmuz

05 Ağustos

12 Ağustos

19 Ağustos

26 Ağustos

Genel Şartlar

 

KALKIŞ YERİ

 

• Diyarbakır Havalimanına misafirlerimiz kendi imkanlarıyla ulaşım sağlayacaktır. Tur başlangıcı İzmir Havalimanında rehberin karşılamasıyla başlanacaktır.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.Tüm araçlarımız Covid - 19 tedbirleri uyarınca düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon, mesaj, whatsapp, e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.
Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan  sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin tarafımıza eksik veya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI

 

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:

Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar diyarkentgezi.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından  sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan  sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde  sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.


ÖNEMLİ NOTLAR

└► Koltuk numaraları kayıt sırasına göre verilir.
└► Tur programımız özenle hazırlanmış olup UÇAKLI BÜYÜK EGE AKDENİZ Turu ile benzerlik göstermez DİYARKENTGEZİ misafirlerine özeldir.
└► Tur Rehberi; hava ve yol koşulları vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
└► Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik lüx minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik lüx midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Tek koltuk alımlarında acente koltuk değişikliği yapma hakkına sahiptir.
└► Yolcudan kaynaklı iptallerde ön ödeme iade edilmez.
└► Mücbir sebepler veya yeterli sayıya ulaşılmaması durumunda acente turu iptal edip yolculara 2 gün öncesinden haber vermek zorundadır. Yolcunun yaptığı bütün ödeme kesintisiz iade edilir.

 

Dahil Olan / Dahil Olmayan Hizmetler

✅ Gidiş / Dönüş Uçak Biletleri
✅ 6 Gece Konaklama
✅ 6 Akşam Yemeği
✅ 6 Sabah Kahvaltısı
✅ Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✅ Seyahat Sigortası
✅ Sınırsız Güleryüz
✅ Ulaşım
✅ Acente Refakatı
❌ Otel Dışında Alınan Yiyecek ve İçecekler
❌ Dahil Olan Yemeklerin Yanındaki Soft veya Alkollü İçecekler
❌ Müze Örenyeri Giriş Ücretleri
❌ Ekstra Aktiviteler ( Tekne Turu, Rafting, Yamaç Paraşütü, Gece Kulübü vb.)
20.500 ₺ 17.500 ₺
Oylanmamış
0 Yorum
0

{{type.name}}

{{type.display_price}} Kişi Başı

{{ type.number }}

Misafir

{{ number }}

Ekstralar

{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Seyahat edenlerin 0% 'ü bunu öneriyor!
Rezervasyondan emin değil misiniz? Favorilerinize kaydedebilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Seyahat Türleri
  • Deniz
  • Yaz Tatili
  • Uçaklı Tur

Tur Programı

1
1. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Yel değirmenleri ve bol rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada alacağımız muhteşem fotoğraflardan sonra Çeşme'ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt' ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zaman ardından İzmir merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle alsancak’ta deniz kenarında yürüyüş yapıyoruz.
2
2. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Otantik mimariye sahip tarihi evler ve sokaklar arasında geziyoruz. Şarap evlerinde meyve şaraplarının nasıl yapıldığını dinliyor ve isteyen misafirlerimiz ücretsiz olarak tadına bakabiliyor ve alışveriş yapabilirler. İlk durağımız Bodrum şehir merkezi oluyor. Bodrum’da serbest zaman veriyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz yüzebilir. Eğlence ve yüzme molamızın ardından Muğla’da bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz.
3
3. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Muğla’nın Köyceğiz Gölü kıyısına gidip buradan piyade tekneleri ile hem gölün hem de Dalyan sazlıklarının keyfini sürerek kanalın üst kısmında yer alan Kral Mezarlarında fotoğraf molası ve bu esnada detaylı bilgi rehberimiz tarafından verilmektedir. Daha sonra kaplumbağalarının (Caretta Caretta) yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nda 2 saate yakın bir süre yüzme molası ile turumuza devam ediyoruz. Küçük Dalyan kasabasını keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Bu unutulmaz deneyiminin ardından Mavi tur adı altında yatların uğrak noktası olan Göçek gezimiz başlıyor.
4
4.GÜN
Gökova’nın seyir terasında cennet Akyaka manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra muazzam bir manzara karşısında ortalama 3 km uzunluğunda Azmak nehrinde 10 metre derinliğinde bulunan nehrin dibini ayna gibi görebileceğiniz kısa bir tekne turu yapıyoruz. Ardından isteyen misafirlerimiz denizde veya inanılmaz soğuklukta olan Azmak nehrinde yüzebilirler. Aşıklar yolunda kısa bir mola verdikten sonra otelimize giriş yapıyoruz.
5
5.GÜN
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Marmaris yerli halkının gittiği tekne turumuzu yapıyoruz. Sadece yat sahiplerinin demir attığı süpriz koylarda yüzme imkanına sahip oluyoruz. Gezimizin ardından Marmaris’te bulunan otelimize geçiyoruz.
6
6.GÜN
Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz yamaç paraşütü veya Belcekız plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra Türkiye’nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent’ e gidiyoruz. Bu heyecan verici aktivitelerin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz.
7
7.GÜN
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımızla Antalya merkezde bulunan Düden Şelalesi’ne gidiyoruz. Burada aldığımız pozitif enerjiyle Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yasamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında finali beraber yaşıyoruz. Yaptığımız adrenalini yüksek rafting heyecanından sonra Antalya havalimanından geri dönüş sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular
Uçaklı Ege ve Akdeniz Turu - 6 GECE 7 GÜN KONAKLAMALI TUR

İstediğimiz kişiyle aynı odada kalabiliyor muyuz?

Evet, rezervasyon yaptıktan sonra ilgili şube üzerinden iletişime geçip kalmak istediğiniz kişi ile bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Otobüste koltuk seçimi veya yer seçimi yapabiliyor muyum?

Otobüs ve koltuk seçimi garantisi verilmemektedir. Tur organizasyonuna uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından oturma düzeni yapılmaktadır. (Özel istisnai durumlarda lütfen tarafımıza bilgi veriniz)

Acente geziyi iptal edebilir mi ?

Acente, katılım yetersizliğinden veya mücbir sebeplerden ötürü kayıtlı bulunan misafirlere haber vermek kaydıyla turu iptal edebilir.

Satın aldığım geziyi daha sonra iptal edebilir miyim?

Gezi iptallerinde web sitemizde bulunan iade şartları geçerlidir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Geziler kesin kalkışlı mıdır?

Gezilerimizin gerçekleşmesi için gerekli minimum katılımcı sayısına ulaşılması gerekmektedir aksi takdirde son 24 saate girilmeden kesin kalkış bilgisi verilememektedir.

Konaklamalı turlarda tek başıma kalmak istiyorum ek ücret öder miyim?

Evet, tek yatak (single) oda farklı ücrete dâhil değildir. Eğer kalmak isterseniz acente görevlilerimize belirterek ek ücret dahilinde kalabilirsiniz.

Misafir Yorumları

0
Oylanmamış
0 Yorum
Harika
0
Çok iyi
0
Normal
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Değerlendirme Yok
Değerlendirme yazmak için Giriş yapmalısınız.

Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!

Detaylı bilgi için e-posta veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.