DİYARKENT GEZİ
DİYARKENT GEZİ
  1. Ana Sayfa
  2. >
  3. Tur
  4. >
  5. Karya ve Likya Turu - 5 GECE 6 GÜN KONAKLAMALI TUR

Karya ve Likya Turu - 5 GECE 6 GÜN KONAKLAMALI TUR

0 Yorum
Diyarbakır Kalkışlı

Tur Detayları

Süre:
6 Gün
Tur Tipi:
Yurt İçi Turlar

Genel Bakış

KARYA VE LİKYA TURU - 5 GECE 6 GÜN KONAKLAMALI TUR

▶️ TURUMUZDA KATILAN MİSAFİRLERİMİZE PROFESYONEL TUR REHBERİ EŞLİK EDECEKTİR

▶️ GÜVENİLİR ÖDEME SEÇENEKLERİ

▶️ TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI


GEZİLECEK YERLER
▶️ Fethiye Kordon Boyu
▶️ Kral Kaya Mezarlıkları
▶️ Ölüdeniz
▶️ Bodrum Antik Tiyatro
▶️ Halikarnasos Mozelyumu
▶️ Bodrum Kalesi ve Müzesi
▶️ Gece Kulübü
▶️ Tekne Turları (Fethiye - Marmaris - Dalyan - Azmak)
▶️ Kaunos Antik Kenti
▶️ Caretta Caretta Sahili
▶️ Dalyan Çamur Banyosu
▶️ İztuzu Plajı
▶️ Azmak Nehri Tekne Turu
▶️ Hierapolis Antik Kenti
▶️ Kleopatra Havuzu
▶️ Arkeoloji Müzesi

 

TARİHLER

 

14 haziran

15 haziran

16 haziran

17 haziran

30 haziran

07 temmuz

14 temmuz

21 temmuz

28 temmuz

04 ağustos

11 ağustos

18 ağustos

25 ağustos

01 eylül

08 eylül

15 eylül

 

Genel Şartlar

 

KALKIŞ YERLERİ

 

• Diyarbakır Parkorman Yanı Çarmar Karşısı Keyftur Merkez Önü - Diyarbakır Kalkış Saati : 12:00 / Diyarbakır Varış Saati : 07:00
• Batman Park AVM Önü - Batman Kalkış Saati : 12:00 / Batman Varış Saati : 09:00
• Mardin Karayolları Parkı Yanı - Mardin Kalkış Saati :12:00/ Mardin Varış Saati : 09:00
• Şanlıurfa Novada Park AVM Arkası Bamyasuyu Park Önü - Şanlıurfa Kalkış Saati : 16:30 / Şanlıurfa Varış Saati : 11:30
• Siirt İbn-i Sina Hastanesi Karşısı - Siirt Kalkış Saati : 10:00 / Siirt Varış Saati : 11:00
• Van Devlet Tiyatrosu - Van Kalkış Saati : 07:00 / Van Varış Saati : 12:00

Durak yerlerinde misafirlerimizin katılım durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar. Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir. Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Tüm araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  sorumlu tutulamaz.   
Yol, hava, trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta, kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre, yurt dışında ve/veya yurt içinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler, indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon, mesaj, whatsapp, e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.
Acente ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan  sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin tarafımıza eksik veya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI
 

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:

Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda, daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır, varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar diyarkentgezi.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından  sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan  sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.


ÖNEMLİ NOTLAR

└► Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir.
└► Günübirlik turlarda kapora veya ön ödeme yoktur. Tur ücretinin tümü tur tarihinden önce ödenmelidir.
└► Programda gezilecek yerler sabit kalmak şartı ile rehberimiz tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta turu katılımcı sayısı yol ve hava durumuna göre 19-29-35-46 kişilik araçlarla turu yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta Tur İptali: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 1 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.
└► WhatsApp, Instagram, Facebook vb. mecralardan kayıt için iletişim bilgilerinde bulunan numaralarına Ad, Soyad, TC, Doğum Tarihi ve Telefon numaranızı paylaşınız.
└► 0/5 Yaş Çocuk Ücretsiz ( Koltuk Verilmez ), 5 yaş üstü çocuklar tam ücretlidir.

 

Dahil Olan / Dahil Olmayan Hizmetler

✅ Ulaşım
✅ 5 Kahvaltı Açık Büfe
✅ 5 Akşam Yemeği
✅ 5 Gece Konaklama
✅ Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✅ Seyahat Sigortası
✅ Sınırsız Güleryüz
❌ Öğle Yemekleri - İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği
❌ Kişisel Harcamalar
❌ İsteğe Bağlı Aktivite
❌ Müze Girişleri
❌ Tekne Turları
❌ Yamaç Paraşütü
❌ Gece Kulübü Girişi
15.000 ₺ 11.900 ₺
Oylanmamış
0 Yorum
0

{{type.name}}

{{type.display_price}} Kişi Başı

{{ type.number }}

Misafir

{{ number }}

Ekstralar

{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Seyahat edenlerin 0% 'ü bunu öneriyor!
Rezervasyondan emin değil misiniz? Favorilerinize kaydedebilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Seyahat Türleri
  • Deniz
  • Yaz Tatili
  • Otobüslü Tur

Tur Programı

1
1. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Gece yolculuğumuzdan sonra sabah kahvaltımızı yapıyoruz. Küçük bir şehir turumuzu yapıyoruz. Eşsiz görüntüsüyle herkesi etkileyen Ölü Denizi ziyaret ediyoruz. İsteyen misafirlerimiz ile Fethiye Ölü Deniz’de Yamaç Paraşütü yapıyoruz. Daha sonrasında Ölüdeniz’in masmavi sularında yüzme molası veriyoruz.
2
2. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Türkiye'nin en popüler tatil merkezi olan Bodrum'da Antik Tiyatro, Dünya'nın yedi harikasından biri olan Mozoleyum'u görüyoruz. Bodrum Kale'si ve Bodrum’un en popüler clublarının bulunduğu Beach cluba yüzme ve eğlencenin doruklarına ulaşmak için serbest zaman veriyoruz. Türkiye'nin en güzel en büyük Gece Kulublerinin bulunduğu Marmaris Barlar Sokağına geçiyoruz.
3
3. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Köyceğiz'deki tekne turmuzda ilk durağımız olan Iztuzu plajı olacaktır. Turkiye’de eşsiz güzelliğe sahip olan Sultaniye kaplıcalarına gidiyoruz. Hem kaplıca hemde çamur banyosu yapıp köyceğiz gölünde temizleniyoruz. Yaşayacağımız inanılmaz bu deneyiminin ardından otelimizin bulunduğu Marmaris’e doğru otelimize doğru harekete geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde, yemeğimizin ardından isteyen misafirlerimizle Marmaris Barlar sokağına gidiyoruz..
4
4.GÜN
Kahvaltının ardından Azmak nehri üzerinde tekne turumuzu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz tekne turuna katılırken isteyen misafirlerimiz ise Azmak nehrinin sodalı buz gibi suyunda yüzebilir. Yüzme molamızın ardından Marmaris şehir merkezinde serbest vakit vererek günümüzü tamamlıyoruz.
5
5.GÜN
Marmariste tüm gün süpriz koylarda yüzme imkanına sahip oluyoruz.
6
6.GÜN
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından geliş güzergahımız üzerinde bulunan Denizli’ye doğru yola çıkıyoruz. Denizli’de bulunan Hierapolis Antik Kentini ve tablo hissi uyandıran Pamukkale Travertenlerini ziyaret ederek birbirinden güzel fotoğraflarla anılarımızı zenginleştiriyoruz. Ardından siz değerli misafirlerimizle Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Misafirlerimizi bir başka organizasyonda buluşmak dileğiyle uğurluyoruz.

Sık Sorulan Sorular
Karya ve Likya Turu - 5 GECE 6 GÜN KONAKLAMALI TUR

İstediğimiz kişiyle aynı odada kalabiliyor muyuz?

Evet, rezervasyon yaptıktan sonra ilgili şube üzerinden iletişime geçip kalmak istediğiniz kişi ile bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Otobüste koltuk seçimi veya yer seçimi yapabiliyor muyum?

Otobüs ve koltuk seçimi garantisi verilmemektedir. Tur organizasyonuna uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından oturma düzeni yapılmaktadır. (Özel istisnai durumlarda lütfen tarafımıza bilgi veriniz)

Acente geziyi iptal edebilir mi ?

Acente, katılım yetersizliğinden veya mücbir sebeplerden ötürü kayıtlı bulunan misafirlere haber vermek kaydıyla turu iptal edebilir.

Satın aldığım geziyi daha sonra iptal edebilir miyim?

Gezi iptallerinde web sitemizde bulunan iade şartları geçerlidir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Geziler kesin kalkışlı mıdır?

Gezilerimizin gerçekleşmesi için gerekli minimum katılımcı sayısına ulaşılması gerekmektedir aksi takdirde son 24 saate girilmeden kesin kalkış bilgisi verilememektedir.

Konaklamalı turlarda tek başıma kalmak istiyorum ek ücret öder miyim?

Evet, tek yatak (single) oda farklı ücrete dâhil değildir. Eğer kalmak isterseniz acente görevlilerimize belirterek ek ücret dahilinde kalabilirsiniz.

Misafir Yorumları

0
Oylanmamış
0 Yorum
Harika
0
Çok iyi
0
Normal
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Değerlendirme Yok
Değerlendirme yazmak için Giriş yapmalısınız.

Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!

Detaylı bilgi için e-posta veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.