DİYARKENT GEZİ
DİYARKENT GEZİ
  1. Ana Sayfa
  2. >
  3. Tur
  4. >
  5. Uçaklı Antalya Olympos Turu - 4 GECE 5 GÜN KONAKLAMALI TUR - Copy

Uçaklı Antalya Olympos Turu - 4 GECE 5 GÜN KONAKLAMALI TUR - Copy

0 Yorum
Diyarbakır Kalkışlı

Tur Detayları

Süre:
4 Gün
Tur Tipi:
Yurt İçi Turlar

Genel Bakış

ANTALYA OLYMPOS TURU - 4 GECE 5 GÜN KONAKLAMALI TUR

▶️ TURUMUZDA KATILAN MİSAFİRLERİMİZE PROFESYONEL TUR REHBERİ EŞLİK EDECEKTİR

▶️ GÜVENİLİR ÖDEME SEÇENEKLERİ

▶️ TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI


GEZİLECEK YERLER
▶️ Antalya
▶️ Manavgat Şelalesi
▶️ Bungalov Evleri
▶️ Olympos Plajı
▶️ Adrasan Koyu
▶️ Tekne Turu
▶️ Amerikan Koyu
▶️ Mağara Koyu
▶️ Ceneviz Koyu
▶️ Balıkçı Koyu
▶️ Kemer
▶️ Night Club
▶️ Düden Şelalesi
▶️ Köprülü Kanyon
▶️ Rafting
▶️ Sulu Ada
▶️ Kekova Turu ( Sinema Kalesi – Batık Şehir – Akvaryum Koyu- Kekova Adası – Esmeralda Adası – Korsan Koyu – Kaleköy )

⚠️ Rezervasyon Esnasında Kapora Ödemesi Yapılacaksa Tur Ücretinin Yarısı Yapılmalıdır.
⚠️ Kalan Ödeme Tur Gününden 3 Hafta Öncesinden Ödenmiş Olması Gerekmektedir.
⚠️ İptal - Erteleme Durumlarında Tur Gününden 3 Hafta Önce Bilgi Verilmelidir Aksi Halde İptal - Erteleme ve Ücret İadesi Sağlanmayacaktır.

 

TARİHLER

16 Haziran 

10 Temmuz 

24 Temmuz 

07 Ağustos 

28 Ağustos

 

Genel Şartlar

 

KALKIŞ YERİ

 

• Diyarbakır Havalimanına misafirlerimiz kendi imkanlarıyla ulaşım sağlayacaktır. Tur başlangıcı Antalya Havalimanında rehberin karşılamasıyla başlanacaktır.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.Tüm araçlarımız Covid - 19 tedbirleri uyarınca düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon, mesaj, whatsapp, e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.
Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan  sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin tarafımıza eksik veya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI

 

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:

Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar diyarkentgezi.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından  sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan  sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde  sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.


ÖNEMLİ NOTLAR

└► Koltuk numaraları kayıt sırasına göre verilir.
└► Tur programımız özenle hazırlanmış olup UÇAKLI BÜYÜK EGE AKDENİZ Turu ile benzerlik göstermez DİYARKENTGEZİ misafirlerine özeldir.
└► Tur Rehberi; hava ve yol koşulları vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
└► Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik lüx minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik lüx midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Tek koltuk alımlarında acente koltuk değişikliği yapma hakkına sahiptir.
└► Yolcudan kaynaklı iptallerde ön ödeme iade edilmez.
└► Mücbir sebepler veya yeterli sayıya ulaşılmaması durumunda acente turu iptal edip yolculara 2 gün öncesinden haber vermek zorundadır. Yolcunun yaptığı bütün ödeme kesintisiz iade edilir.

 

 

Dahil Olan / Dahil Olmayan Hizmetler

✅ Ulaşım
✅ 4 Gece Konaklama
✅ 4 Açık Büfe Kahvaltı
✅ 4 Açık Büfe Akşam Yemeği
✅ Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✅ Seyahat Sigortası
✅ Sınırsız Güleryüz
✅ Gidiş / Dönüş Uçak Biletleri
❌ Öğle Yemekleri
❌ Kişisel Harcamalar
❌ İsteğe Bağlı Aktivite
❌ Müze Girişleri
❌ Tekne Turları
❌ Rafting
❌ Gece Kulübü Girişi
15.000 ₺ 12.500 ₺
Oylanmamış
0 Yorum
0

{{type.name}}

{{type.display_price}} Kişi Başı

{{ type.number }}

Misafir

{{ number }}

Ekstralar

{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Seyahat edenlerin 0% 'ü bunu öneriyor!
Rezervasyondan emin değil misiniz? Favorilerinize kaydedebilirsiniz.

Önemli Bilgiler

Seyahat Türleri
  • Deniz
  • Yaz Tatili
  • Uçaklı Tur

Tur Programı

1
1. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Sabah Diyarbakır Havalimanında saat 09:15’te olan Diyarbakır / Antalya uçağı için minimum 1 saat öncesi havaalanında hazır bulunuyoruz. Antalya Havalimanında bizleri bekleyen aracımıza hareket ediyoruz. Konaklayacağımız Olympos Türkmen Ağaç Evlerine yerleşiyoruz. Gündüz yol yorgunluğunu Olympos Plajında atıp akşam yemeği için pansiyonumuza dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz her akşam otelimizde gerçekleşen canlı müziğe katılabilir.
2
2. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Misafirlerimize özel kiralayacağımız ve gün boyu bize hizmet edecek olan teknemizde Antalya'nın muhteşem koylarında gün boyu gezip eğleneceğimiz ve bol bol yüzebileceğimiz eşsiz bir tekne turu deneyimi bizleri bekliyor. Tüm gün koyları gezip, dalışların, atlayışların ve denizin zevkine vardıktan sonra akşam yemeği için otelimize dönüyoruz. Kemer’in en büyük gece kulübünde sizleri ağırlıyoruz.
3
3. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Adrasan koyunu bizimle keşfetmeye davet ediyoruz. Gün boyunca güneşin, kumun, denizin ve eğlencenin sınırının olmadığı yeşilin ve mavinin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. İsteyen misafirlerimiz eşsiz bir doğa yürüyüşüne katılabilir. Dileyen misafirlerimiz de doğayla iç içe odalarımızın sakinliğinde günün yorgunluğunu atabilir.
4
4. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Sabah Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Kekova tekne turu için Kaş’a hareket ediyoruz. Kaş’ta mutlaka yapılması gereken aktiviteler arasında yer alan paylaşımlı Kekova turu ile Kekova Adasında yer alan Batık kent, Kaleköy ve Kekova çevresindeki birbirinden cazip koyları keşfediyoruz. Kekova Adası dışında her durakta uzun yüzme molaları veriyoruz. Sularına aşık olacağınız Akvaryum Koyu, Likya döneminden kalma Batık Şehir, Türkiye’nin en sıra dışı köyü Kaleköy ve son olarak İnönü koyuna uğruyoruz. Saat 18.00’de Tekne turumuzu tamamlayıp otelimize dönüyoruz.
5
5. GÜN
Tur Programı
Tur Programı
Antalya merkezde yer alan Düden şelalesinde mola verdikten sonra Antalya’nın eşsiz güzelliklerine sahip Manavgat'a doğru hareket ediyoruz. Köprülü Kanyon’a vardığımızda adrenalin tutkusu olan misafirlerimize mutlaka Köprülü Kanyon’un muhteşem parkurunda profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde rafting yapmalarını tavsiye ediyoruz. Bu eşsiz ve heyecan dolu deneyimin ardından otobüsümüze geri dönüyoruz

Sık Sorulan Sorular
Uçaklı Antalya Olympos Turu - 4 GECE 5 GÜN KONAKLAMALI TUR - Copy

İstediğimiz kişiyle aynı odada kalabiliyor muyuz?

Evet, rezervasyon yaptıktan sonra ilgili şube üzerinden iletişime geçip kalmak istediğiniz kişi ile bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Otobüste koltuk seçimi veya yer seçimi yapabiliyor muyum?

Otobüs ve koltuk seçimi garantisi verilmemektedir. Tur organizasyonuna uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından oturma düzeni yapılmaktadır. (Özel istisnai durumlarda lütfen tarafımıza bilgi veriniz)

Acente geziyi iptal edebilir mi ?

Acente, katılım yetersizliğinden veya mücbir sebeplerden ötürü kayıtlı bulunan misafirlere haber vermek kaydıyla turu iptal edebilir.

Satın aldığım geziyi daha sonra iptal edebilir miyim?

Gezi iptallerinde web sitemizde bulunan iade şartları geçerlidir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Geziler kesin kalkışlı mıdır?

Gezilerimizin gerçekleşmesi için gerekli minimum katılımcı sayısına ulaşılması gerekmektedir aksi takdirde son 24 saate girilmeden kesin kalkış bilgisi verilememektedir.

Konaklamalı turlarda tek başıma kalmak istiyorum ek ücret öder miyim?

Evet, tek yatak (single) oda farklı ücrete dâhil değildir. Eğer kalmak isterseniz acente görevlilerimize belirterek ek ücret dahilinde kalabilirsiniz.

Misafir Yorumları

0
Oylanmamış
0 Yorum
Harika
0
Çok iyi
0
Normal
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Değerlendirme Yok
Değerlendirme yazmak için Giriş yapmalısınız.

Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!

Detaylı bilgi için e-posta veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.