Telefon
WhatsApp
Kültür Turları

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara Diyarkent Taşımacılık Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.

Yurtiçi Kültür Turları

DİYARKENT GEZİ Tur bu gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır.

Yurtdışı Kültür Turları

Belirlenecek özel programa göre yolculuk boyunca rehber ve catering hizmeti sağlayan DİYARKENT GEZİ Tur, yurtdışı yolculuklarda standart olarak konforlu yolculuk sağlayacak araçlar önermektedir. Yolcu sayısına göre geniş araç seçeneklerinden uzun yolculuğa en uygun araç DİYARKENT GEZİ Tur danışmanlığı ile seçilir. Yine sürücü sayısı belirlenen standartlarda tutularak yolcuların seyahat güvenliği korunur.

TEKLİF FORMU